ŽHAVĚ A LEPĚ!  |  ŽÁDNÁ RŮŽE ANI KREV NESMÍ PŘIJÍT NAZMAR!  |  PENETRAČNĚ SPOLEČENSKÉ ÚZEMÍ!  |  Lepší než nadívaný kos!  |  Lepší než pražené stehno dalmatinovo!  |  Lepší než filé s houbovou omáčkou!


Boulevard | Pohled zpět

Pohled zpět

Neuvěřitelné: Tato žena od pohledu vypadá jako skutečná svině!

29. dubna 2012 23:15

V dnešním vydání Pohledu zpět si dopřejeme hluboký zážitek s jedním z mých oblíbených videoklipů. Píseň se jmenuje „Don't Go Breaking My Heart“ a v roce 1976 ji britský zpěvák Elton John nazpíval spolu s nekonfliktně vypadající ženou Kiki Dee, jejímž se stala jediným, a tím pádem největším hitem. To ovšem nebyla jediná zpěvačka, která byla v rámci této písně ve hře. Ta další však nebyla z říše lidí, ale z říše podsvinčátek!

A tímto roztomilým čuňátkem nebyl nikdo jiný, než Miss Piggy, kterou Elton John přizval ke společnému radostnému pění. Vystoupení se odehrálo v roce 1978 v rámci britsko-amerického legendárního pořadu The Muppet Show.

Populární a nebesky bohatý umělec Elton John s neméně populární Miss Piggy, která jej v závěru našeho dnešního videa téměř "uňahňala" samou láskou. foto: youtube.com

Miss Piggy prý byla ženou – prasátkem, která se rozhodla pro hvězdnou kariéru a nic a nikdo nemohl toto její rozhodnutí zvrátit! Této odvahy se chytnul právě extravagantní Elton, který se narval do růžovoučkého oblečku s flitry a propůjčil Miss Piggy drobný odlesk své popularity.

Samotná Miss Piggy se zcela v rámci svého lehce hysterického ženského charakteru nechala těsně před natočením videa s Eltonem slyšet, že na takovouto příležitost čekala už setsakramentsky dlouho. „Zdálo se to jako věčnost, že?“ opáčil na to zpěvák, který se ovšem zdál z rozjívené Miss Piggy neméně nadšený.

A my si nyní díky našemu penetračnímu serveru můžeme dopřát Pohled zpět do diskotékových let sedmdesátých, kde bylo, jak vidno, dovoleno úplně vše!

Slečna Prasátková neboli Miss Piggy s dvěma koblížkama. foto: Facebook


Olga Path