ŽHAVĚ A LEPĚ!  |  ŽÁDNÁ RŮŽE ANI KREV NESMÍ PŘIJÍT NAZMAR!  |  PENETRAČNĚ SPOLEČENSKÉ ÚZEMÍ!  |  Lepší než nadívaný kos!  |  Lepší než pražené stehno dalmatinovo!  |  Lepší než filé s houbovou omáčkou!


Žhavosti | Buďte blyštiví

Buďte blyštiví

Kavárenský řetězec CrossCafe otevřel sedmou pobočku v Praze, a to na Strossmayeráku!

01. dubna 2014 10:49

Nedávno proběhlo slavnostní otevření další kavárny CrossCafe na Strossmayerově náměstí. Ranní kávu si sem přišli vychutnat také slavné osobnosti. Jedním z nich byl Martin Zounar se svou dcerou, kteří společně s vedením společnosti CrossCafe slavnostně přestřihli pásku.

 

foto: Cross Cafe
Herec úspěšného seriálu Ordinace v růžové zahradě Martin Zounar dorazil na slavnostní otevření kavárny se svou dcerou Claudií, od které se nehnul ani na krok. Martin si své soukromí hlídá a na veřejnosti se s rodinou příliš neukazuje. Tentokrát však udělal výjimku a po vydatné snídani si společně s dcerkou ještě zadováděl v dětském koutku. Martin Zounar přiznal, že už samotná káva je pro něj snídaně, start celého dne a teprve potom začíná fungovat. Zároveň dodal, že při výběru kávy dává přednost arabice.
foto: Cross Cafe
Na slavnostní otevření kavárny dorazila také režisérka Eva Toulová společně s herečkami Andreou Daňkovou a Marií Kružíkovou, které se společně podílely na přípravě jejího nového filmu Šťastná. Všechny tři přiznaly, že bez kávy, si svůj den nedokáží představit, protože káva k hektickému životu u filmu neodmyslitelně patří. Herečky také nedokázaly odolat pokušení a dopřály si pořádnou porci slavnostního dortu. Se štíhlými figurami si však starosti nedělají.
CrossCafe je český originální franchisový koncept nekuřáckých kaváren. Posláním CrossCafe je vytvářet příjemný prostor pro nejrůznější kavárenské aktivity hostů. Mohou se zde potkávat s přáteli, stejně jako být sami, studovat či pracovat, vzít si kávu s sebou nebo jen tak posedět. Každý návštěvník tento originální prostor využívá jinak, podle svých představ. Samozřejmostí kaváren CrossCafe je kvalitní prémiová káva vlastní směsi, originální domácí zákusky a čerstvé sendviče. Wi-fi zóna je standardem každé kavárny.
foto: CrossCafe

Olga Path