ŽHAVĚ A LEPĚ!  |  ŽÁDNÁ RŮŽE ANI KREV NESMÍ PŘIJÍT NAZMAR!  |  PENETRAČNĚ SPOLEČENSKÉ ÚZEMÍ!  |  Lepší než nadívaný kos!  |  Lepší než pražené stehno dalmatinovo!  |  Lepší než filé s houbovou omáčkou!


Žhavosti | Buďte blyštiví

Buďte blyštiví

Po roce opět přichází na scénu ELEKCE, červnový svátek elektronické hudby!

28. dubna 2014 12:22

V pražském multikulturním centru MeetFactory proběhne 6. června druhý ročník přehlídky současné české elektronické hudby Elekce. V jediném dni vystoupí hned několik desítek hudebníků, mezi kterými jsou jména jako Aid Kid, MGDLN, Mr. Moustache, Felix!, HOLY, HRTL, WIRE, KEWU, MBD či TENTEN. Vedle koncertů je připraven, stejně jako minulý rok, doprovodný program v podobě diskusí, workshopů a divadla. Pro ty nejrychlejší bude lístek v předprodeji za 150,– již od 28. dubna.

Za uplynulý rok po Elekci se nečekaně objevilo a vyjevilo mnoho nových talentů, objevů a nadějí české hudební scény, přičemž mnoho z nich využívalo syntezátory, počítače a jinou elektrotechniku. Většina z nich tvoří to, na čem se můžeme shodnout jako na elektronické hudbě. „České elektronice se po dlouhé době začíná dařit – z klubů se začíná dostávat i do mp3 přehrávačů, rádií, videí, filmů – takřka všude. I z tohoto důvodu tento rok máme potřebu na tento jev reagovat, a to právě tématem „Progres“.“ říká Šimon Holý, jako jeden z účinkujících aka HOLY, student FAMU a organizátor Elekce.

I letos bude Elekce probíhat na třech scénách, kdy jedna z nich bude i pod širým nebem. V rámci jednodenní přehlídky představíme to nejzajímavější z české elektronické scény a nabídneme mnohé workshopy, které se týkají právě vývoje, progrese, nových nadějí a talentů.

Na poslední tři dubnové dny, tedy 28., 29., 30.4, Elekce připravila možnost získat lístek v předprodeji za 150,–. Od 1. května budou lístky stále k mání v předprodeji za 250,– a na místě za 300,–. Předprodej bude zahájen 28.4 od 0.00 na https://goout.cz/…ewu-dalsi/p/
Více info na webových stránkách http://elekcefestival.cz/ nebo Facebooku https://www.facebook.com/elekcefestival


Olga Path